Druk i oprawa zdjęć

Modern bedroom interior. Minimalism. 3d render.

FOTOOBRAZY NA PŁÓTNIE

Fotoobrazy to wydruki na płótnie malarskim, zwykle naciągnięte na krosna o różnych wymiarach, a nawet kształtach. To, co znajdzie się na wydruku, zależy tylko od Ciebie i Twoich zapotrzebowań. Na płótnie doskonale prezentują się: reprodukcje starych zdjęć, wszelkie zdjęcia artystyczne, krajobrazowe oraz grafika i reprodukcje malarskie. Fotoobrazy świetnie komponują się zarówno z wnętrzem w stylu retro (np. oprawione w stylowe ramy) jak i w nowoczesnym, minimalistycznie urządzonym mieszkaniu (bez dodatkowej oprawy, z zadrukowanymi obrzeżami). Oferujemy wydruk na płótnie matowym bądź błyszczącym, płótno dodatkowo zabezpieczamy werniksem odpornym na promienie UV. Trwałość takich wydruków to nawet 200 lat!

Fotoobrazy naciągamy na krosna malarskie o grubości 2 cm lub 4 cm (co podkreśla efekt 3D na ścianie). Fotoobraz może mieć różne kształty np. trójkąta co pozwala na tworzenie indywiualnych kompozycji.

PŁYTA PIANKOWA (KAPA)

kartonowa, dwustronna płyta z piankowym wypełnieniem. Jej zaletą jest przede wszystkim lekkość (waga zbliżona do styropianu).
Dostępne kolory: czarny, biały
Dostępne grubości: 5 mm, 10 mm*
* tylko biała

PCV spienione

płyta z tworzywa sztucznego, która zapewnia dużą trwałość i stosunkowo niski ciężar. Bardziej wytrzymała, stanowi alternatywę dla kapy.
Dostępne kolory: czarny, szary, biały
Dostępne grubości: 1 mm*, 2 mm*, 3 mm, 5 mm*, 10 mm*
* tylko biała

PHOTOBOARD M-BLOCK

To nasz autorski produkt, którego jesteśmy bezpośrednimi producentami. M-Block to wysokiej jakości drewniane boardy z obrzeżami czarnymi bądź srebrnymi o grubości 35 mm. Fotografię oprawioną w M-Block cechuje elegancja połączona z dobrym designem. Jest to idealna opcja do nowoczesnego wnętrza.

PLEXI BEZBARWNE

szkło akrylowe o właściwościach transparentnych. Idealne do podświetleń. Występuje w grubości 2 mm.

ZDJĘCIE NA SZKLE

bezpośredni druk na szkle to idealny sposób na ekspozycję zdjęć w łazienkach i kuchniach.
Rodzaje nadruków na szkle: Transparentny (idealny do podświetleń), z białym podkładem lub z białym podkładem o podwyższonej bieli (opti white).

FOTOGRAFIE WIELKOFORMATOWE

Klasyczne zdjęcia wielkoformatowe drukujemy na najlepszych papierach firm Solution oraz Ilford, do dyspozycji mamy papiery jedwabne, perłowe oraz błyszczące, które dobieramy w zależności od zapotrzebowania. Gotowe wydruki możemy nakleić na fotoboardy lub oprawić w dostępne u nas ramy na wymiar. Wydruki można odebrać nawet w dniu złożenia zlecenia, lub w następnym dniu roboczym. Większe zlecenia wyceniamy indywidualnie, a dla naszych stałych klientów i firm oferujemy specjalne rabaty!

ZDJĘCIA PANORAMICZNE

Realizujemy zlecenia na dowolne formaty, również panoramiczne mieszczące się w wymiarach 110 cm x 3000 cm.

WYDRUKI FINE ART

Wydruki na mediach Fine Art to oferta skierowana głównie do profesjonalistów, artystów oraz osób wymagających, które lubią dbać o detale.

 

Urządzenia, na których pracujemy gwarantują najwyższą, wystawienniczą jakość nadruku, która w połączeniu z odpowiednio dobranym nośnikiem zapewnia niepowtarzalny efekt końcowy.

Dysponujemy pokaźnym katalogiem mediów Fine Art uznanych marek, takich jak istniejąca od 1584 roku niemiecka firma Hahnemuhle, czy dobrze znana w środowisku firma ILFORD. Bardziej ekonomiczną opcją są papiery firmy Solution. Zapraszamy do naszego punktu w celu zapoznania się z próbnikami oraz przykładowymi realizacjami.

NASZE WYDRUKI SĄ W 100% EKOLOGICZNE I PRZYJAZNE OTOCZENIU. Nie daj się skusić niskim cenom, wiele firm oferuje wydruki drukowane metodą Solventu lub Eko-Solventu – takie wydruki są z reguły bardzo tanie, ale szkodliwe dla otoczenia w którym są eksponowane, gdyż wydzielają toksyny!

 ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Artystów grafików, malarzy, fotografików, muzea, galerie i instytucje kultury, oraz osoby które chcą zaprezentować nietuzinkowo swoje portfolio lub dokonać limitowanej reprodukcji swoich prac do późniejszej odsprzedaży. Dla naszych stałych klientów oferujemy specjalne rabaty!

 Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress