Skanowanie, reprodukcje i retusz

PROFESJONALNY RETUSZ ZDJĘĆ

Zajmujesz się fotografią, ale nie radzisz sobie z obróbką zdjęć? A może jesteś modelką lub modelem i chcesz dopracować swoje portfolio? Oferujemy profesjonalny retusz zdjęć na zlecenie. Młode oko naszego grafika i odpowiednie narzędzia są w stanie zdziałać cuda.

Kliknij i zobacz co to jest retusz high-end

REPRODUKCJE STARYCH I ZNISZCZONYCH ZDJĘĆ

To jedna z najpopularniejszych naszych usług. Wysokiej jakości skaner i staranny retusz zapewniają niewiarygodne efekty reprodukcji starych oraz zniszczonych fotografii. Retuszowane zdjęcia można powielić w dowolnej ilości kopii, a nawet zdecydowanie zwiększyć rozmiar i oprawić w ramy lub wydrukować na płótnie. Posiadamy szeroki katalog papierów Fine Art.’owych które mogą zbliżyć efekt końcowy do oryginału.

SKAN SLAJDÓW I NEGATYWÓW

Posiadamy wysokiej jakości skaner do slajdów oraz negatywów firmy NIKON z możliwością usuwania rys i kurzu (patrz zdjęcia poniżej). Skanowane klatki nagrywamy na dowolny nośnik, lub wysyłamy na nasz serwer udostępniając link do pobrania.

ODBITKI

Fotografia mało i średnioformatowa, czyli najpopularniejsza forma wywoływania zdjęć. Wszystkie dostępne formaty, od klasycznego 10 x 15 cm po 21 x 30 cm – w przyzwoitych cenach i najwyższej jakości. Odbitki wywołujemy na papierach firmy Fuji.Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress